Sesje fotograficzne wykonujemy w profesjonalnym studiu fotograficznym z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem w zakresie fotografii reklamowej, ilustracyjnej i artystycznej. Studio o powierzchni 200 metrów kwadratowych i wysokości 5 metrów wyposażone w nowoczesne oświetlenie filmowe, fotograficzne i materiały do efektów specjalnych. Sesje fotograficzne wykonywane są przez profesjonalnych fotografów, przy użyciu cyfrowych aparatów małoobrazkowych i średnioformatowych z rozdzielczościami do 80Mpx.

Sesje studyjne obejmują fotografię przedmiotu, fotografię żywności, fotografię z wykorzystaniem modeli, budowanie planów fotograficznych, makro fotografię, reprodukcje dzieł sztuki, fotografię techniczną oraz sesje korporacyjne i wizerunkowe.  

Główny zakres prac studyjnych

 Fotografia Reklamowa 
 Fotografia Artystyczna 
 Fotografia Społeczna 
 Fotografia Spozywcza
 Fotografia Techniczna
 Fotografia reprodukcyjna
    (reprodukcje dzieł sztuki)
 Fotografia portretowa
 Fotografia wizerunkowa
 Fotografia obrotowa 3D
 Fotografia Portretowa
 Makrofotografia
 Reprodukcje dzieł sztuki 
 Fotografia Produktowa
 Packshoty
 Klipy filmowe

Wykonywana w studio fotografia reklamowa dedykowana jest do promocji produktu, marki oraz idei. Kreując taką fotografię wykorzystujemy możliwości studia fotograficznego, w którym stosuje się zaawansowane techniki oświetleniowe łącząc je z multiplikacja zdjęć i końcową postprodukcją wg opracowanego wcześniej projektu fotografii. 

Posiadamy dużą bazę zdjęć o różnorodnej tematyce, do których udzielamy  odpłatnych licencji. 

Konsekwencją tak szerokich działań i umiejętności jest wieloletnia współpraca ze stałymi klientami oraz ponad dwieście nagród zdobytych przez autora zdjęć (profesjonalnego fotografika) zdobytych w dziedzinie fotografii użytkowej, jak i na polu działań artystycznych. 

Dla nas jest to powodem olbrzymiej satysfakcji, dla klientów i partnerów świadectwem wysokiego poziomu artystycznego i technicznego wykonanej pracy. Cały czas poszukujemy wykorzystania nowych możliwości świata cyfrowego. Podejmujemy się realizacji projektów pionierskich, niezwykłych, będących często eksperymentami w dziedzinie fotografii i sztuk wizualnych, poszukiwaniem nowych środków wyrazu, jak również realizujemy te, które bazują na znanych środkach wyrazu, wykonując je na najwyższym poziomie jakości.   

Zdjęcia przez nas realizowane są szeroko stosowane przez naszych Klientów zarówno w wydawnictwach promocyjnych, katalogach, kalendarzach, sklepach internetowych, jak również w wydawnictwach albumowych. 

Zapraszam do współpracy firmy i instytucje, wydawnictwa, agencje oraz wszystkich tych, którym zależy na profesjonalnej i kreatywnej fotografii.