FOTOGRAFIA  PRODUKTOWA

czyli Packshot

 

Każdy z nas kto chce zaprezentować swój produkt w internecie lub katalogu produktowym korzysta ze  zdjęć produktowych. Badania rynkowe potwierdzają, że dobrze wykonane profesjonalne zdjęcia w bezpośredni sposób przekładają się na sprzedaż. Dlatego zapraszamy do skorzystania z naszego studia fotograficznego, dzięki któremu uatrakcyjnisz swoją ofertę. Wykonujemy fotografię produktów o zróżnicowanych gabarytach, zarówno możliwych do postawienia na stole, jak i tych, możliwych do wniesienia do studia. Praktycznie oznacza to, że przedmioty wymagające makro fotografii, jak i te kilku metrowe, są fotografowane w sposób ukazujący ich wygląd lub parametry i funkcje dedykowane klientowi.

Studio  fotograficzne wyposażone jest  w tradycyjne oświetlenie błyskowe oraz w unikalne lampy światła ciągłego stosowane w filmie i fotografii jako oświetlenie kreatywne, często wykorzystywane do efektów specjalnych. Często do wysublimowanej fotografii produktowej wykorzystujemy zaawansowane techniki zdjęciowe połączone z najnowszymi technikami szeroko pojętej postprodukcji cyfrowej.

W zależności od rodzaju fotografii i jej zastosowania zdjęcia  wykonywane są przy użyciu cyfrowych aparatów małoobrazkowych (do 50 Mpx) lub aparatem średnioformatowym z rozdzielczościami 80Mpx.  

 

 

 

 

GALERIA ZDJĘĆ JEST W TRAKCIE BUDOWY. 

 

 

strzałka do góry