Wszyscy wiemy jak ważny jest każdy element w projektowaniu graficznym, począwszy od koncepcji, przez wybór kolorystyki, kroju pisma czy układu graficznego. Dlatego, aby osiągnąć najlepsze efekty tworzymy projekty z dużym zaangażowaniem. 

 

       Co projektujemy?


 

MATERIAŁY REKLAMOWE

które są nierozłącznym elementem działów handlowych i marketingu, są wsparciem w zdobywaniu pozycji na rynku! Nie pozwólmy aby amatorski, źle zaprojektowany katalog czy inny materiał reklamowy przeszkodził w dbaniu o dobre imię Firmy. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu możemy zaoferować profesjonalną pomoc w przygotowaniach materiałów reklamowych na najwyższym poziomie. 

Należa do nich przede wszystkim katalogi, które są skutecznym sposobów informowania o firmie, organizacji, produkcie czy też wydarzeniu. W przeciwieństwie do folderu czy ulotki czas życia katalogu jest dłuższy, dlatego jego forma powinna być interesująca, oryginalna, przyciągająca uwagę zarówno formą, jak i treścią. Projektując katalog mamy na uwadze jego odbiorcę. Zawartość katalogu, jakość, grafika, fotografie i styl powinny przemawiać do każdego odbiorcy. 

W zależności od potrzeb i oczekiwań, projektujemy katalogi uwzględniając druk na różnego rodzaju papierach. Już w trakcie projektów uwzględniamy sposób oprawy katalogu czyli oprawę zeszytową, klejoną lub szyto - klejoną oraz spiralowaną.

Projektujemy różnorodne materiały promocyjno - reklamowe, do których należą m. in.:

⇨  foldery,
⇨  raporty roczne,
⇨  ulotki,
⇨  plakaty,
⇨  teczki ofertowe i segregatory,
⇨  kalendarze (ścienne, biurkowe i książkowe), 
⇨  opakowania i etykiety
⇨  wielkoformatowe banery zewnętrzne 
⇨  wielkoformatowe banery wewnętrzne

 

 MATERIAŁY POS

stendy i roll-upy,
flagi reklamowe, banery zewnętrzne,
ścianki reklamowe, potykacze i wiele innych

  

KALENDARZE


Kalendarze książkowe

to miły i praktyczny upominek dla klientów i kontrahentów. Realizujemy kalendarze książkowe indywidualne w różnych standardowych wykonania (skóropodobnych i skórzanych oprawach, na których istnieje możliwość tłoczenia logo klienta lub w oklejce drukowanej. Oferowane przez nas kalendarze książkowe dostępne są w różnych formatach i objętościach (dzienne i tydodniowe).

 

Planery i biuwary

są niezastąpione na biurku każdego handlowca. Każdy z nas szuka kartek do notatek, a ta forma kalendarzy stanowi długotrwałą i bardzo skuteczną reklamę firmy, marki i produktu.

   

Kalendarze jedno i trójdzielne
są bardzo popularna i atrakcyjna forma całorocznej reklamy. Oferujemy możliwość wykonania kalendarzy zarówno z płaską jak i wypukłą główką wraz z indywidualnym nadrukiem, również na pleckach kalendarza.

  

Kalendarze wieloplanszowe
to nie tylko ozdoba, ale przede wszystkim idealna forma reklamy każdej firmy. Projektujemy kalendarze spiralowane w formacie A2, B2, A3, B3 oraz panoramiczne. Ilość plansz w zależności od wybranej formy prezentacji: 5-cio planszowe (kwartał na planszy), 7-mio planszowe (dwa miesiące na planszy) oraz 13-to planszowe (miesiąc na planszy).

 

 

 

 

 ALBUMY, KSIĄŻKI, MONOGRAFIE

Wysoki poziom edytorski naszych albumów spotkał się z uznaniem wśród czytelników i wielu instytucji, co zaowocowało licznymi wyróżnieniami i nagrodami na międzynarodowych konkursach fotograficznych.

 

  


STRONY INTERNETOWE

Strona internetowa jest niezbędna do prowadzenia każdej działalności bez względu na branżę. Umożliwia ona stały kontakt z klientami przez 24 godziny, sprzedaż produktów i usług on-line czy przeprowadzanie konkursów. Nowoczesna i czytelna strona www pozwoli wykreować pozytywny wizerunek każdej firmy nie tylko w Internecie i może być wykorzystywana przez nieograniczony czas. Agencja nasza zajmuje się projektowaniem na zamówienie stron internetowych aż po zaawansowane serwisy portalowe z przestrzenią dostępną po zalogowaniu. Tworzymy strony internetowe w oparciu o system zarządzania treścią CMS (samodzielna edycja strony z panelu administracyjnego), który daje możliwość dodawania treści, dodawania i usuwania plików graficznych i zdjęć, oraz dodatkowo załączonych plików PDF. 

Dodatkową zaletą są dynamiczne tytuły, opisy i słowa kluczowe (dzięki którym wykonana witryna jest lepiej widoczna w wyszukiwarkach internetowych) edytowalne z wysokości panelu administracyjnego. Możliwa jest rozbudowana i wdrożenie innych, wybranych przez klienta funkcji, które nie zostały zawarte w podstawowej wersji panelu. Tworzymy strony oparte o indywidualne rozwiązania graficzne. Każda strona tworzona jest od podstaw, a system zarządzania treścią dostosowywany jest do potrzeb Klienta. Każdy projekt i usługa wyceniane są indywidualnie, cena końcowa zależny od wielu czynników w tym od stopnia zaawansowania wykonywanych prac. Nasze strony internetowe i portale są po prostu dobre!