PORTFOLIO

KALENDARZE WIELOPLANSZOWE

 

 

 

Kiedy powstały pierwsze alfabety, kiedy znaki i litery zaczęły być układane tak aby przekazać treść ale również aby ich odbiorca i czytelnik odbierał jako przyjemne doznanie, estetyczne obcowanie ze starannie przygotowanym znakiem odciśniętym na glinianej tablicy, naniesionym tuszem na papirusie czy hieroglifie napisanym na ścianie starożytnych budowli. Wszędzie widzimy kunszt artystów, który nas ciągle zachwyca i fascynuje. Jakże piękne są średniowieczne ręcznie pisane księgi uzupełnione  ornamentem czy orientalna kaligrafia. Zawsze słowo pisane starano się przedstawić pięknie i czytelnie, zgodnie z kanonem sztuki obowiązującym w danej epoce.

 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy współczesnymi twórcami, wobec czego opracowujemy teksty, wykonujemy projekty elementów graficznych, dbamy o doskonałe ułożenie ich na stronie, bez względu na to czy jest to strona powielana na papierze czy wyświetlana na monitorze. Łączymy słowo i obraz fotograficzny wzmacniając ich wspólny przekaz lub w miarę potrzeb i przeznaczenia pozwalamy fotografii zaistnieć samodzielnie. Wszystko to po to żeby zamówiony u nas projekt i przekaz spełniał wymagania zamawiającego a jednocześnie aby treść w nim zawarta była jak najlepiej odbierana przez odbiorcę gotowej książki, katalogu, folderu czy serwisu lub publikacji elektronicznej.  

Każdy projekt katalogu, folderu lub innego materiału promocyjnego jest ważnym elementem wizerunku. Naszym klientom proponujemy zróżnicowane rozwiązania dla potrzeb poligrafii, reklamy wielkoformatowej zewnętrznej i wewnętrzne, wydawnictw i publikacji elektronicznych, stron internetowych, wydawnictw promocyjnych i reklamowych. 

Elementem skutecznej całorocznej promocji firmy są również kalendarze. Kładziemy duży nacisk na ich indywidualny projekt. W naszej ofercie znajdują się różnorodne kalendarze ścienne, biurkowe i książkowe. Przygotowujemy projekty do druku, rekomendując najbardziej efektywne rozwiązania.

 

 

 

 

ZAKRES DZIAŁAŃ

 

 

MATERIAŁY REKLAMOWE

Tworzymy różnorodne materiały promocyjno-reklamowe, które są nierozłącznym elementem działów handlowych i marketingu, są wsparciem w zdobywaniu pozycji na rynku! Nie pozwólmy aby amatorski, źle zaprojektowany katalog czy inny materiał reklamowy przeszkodził w dbaniu o dobre imię Firmy. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu możemy zaoferować profesjonalną pomoc w przygotowaniach materiałów reklamowych na najwyższym poziomie. 

Należa do nich przede wszystkim katalogi, które są skutecznym sposobów informowania o firmie, organizacji, produkcie czy też wydarzeniu. W przeciwieństwie do folderu czy ulotki czas życia katalogu jest dłuższy, dlatego jego forma powinna być interesująca, oryginalna, przyciągająca uwagę zarówno formą, jak i treścią. Projektując katalog mamy na uwadze jego odbiorcę. Zawartość katalogu, jakość, grafika, fotografie i styl powinny przemawiać do każdego odbiorcy. 

W zależności od potrzeb i oczekiwań, projektujemy katalogi uwzględniając druk na różnego rodzaju papierach. Już w trakcie projektów uwzględniamy sposób oprawy katalogu czyli oprawę zeszytową, klejoną lub szyto - klejoną oraz spiralowaną.

Projektujemy różnorodne materiały promocyjno - reklamowe, do których należą m. in.:

⇨  foldery,
⇨  raporty roczne,
⇨  ulotki,
⇨  plakaty,
⇨  teczki ofertowe i segregatory,
⇨  kalendarze (ścienne, biurkowe i książkowe), 
⇨  opakowania i etykiety
⇨  wielkoformatowe banery zewnętrzne 
⇨  wielkoformatowe banery wewnętrzne

 

KALENDARZE JEDNO- I TRÓJDZIELNE to bardzo popularna i atrakcyjna forma całorocznej reklamy. Oferujemy możliwość wykonania kalendarzy zarówno z płaską jak i wypukłą główką wraz z indywidualnym nadrukiem również na pleckach kalendarza.

 

KALENDARZE KSIĄŻKOWE to miły i praktyczny upominek dla klientów i kontrahentów. Realizujemy kalendarze książkowe indywidualne w różnych standardowych wykonania (skóropodobnych i skórzanych oprawach, na których istnieje możliwość tłoczenia logo klienta lub w oklejce drukowanej. Oferowane przez nas kalendarze książkowe dostępne są w różnych formatach i objętościach (dzienne i tygodniowe).

 

PLANERY i BIUWARY niezastąpione na biurku każdego handlowca. Każdy z nas szuka kartek do notatek, a ta forma kalendarzy stanowi długotrwałą i bardzo skuteczną reklamę firmy, marki i produktu. 

 

KALENDARZE PIRAMIDKI niezastąpione na biurku każdego handlowca kalendarze w kształcie piramidki dwustronny zadruk.

 

 

  

STRONY INTERNETOWE


Strona internetowa jest niezbędna do prowadzenia każdej działalności bez względu na branżę. Umożliwia ona stały kontakt z klientami przez 24 godziny, sprzedaż produktów i usług on-line czy przeprowadzanie konkursów. Nowoczesna i czytelna strona www pozwoli wykreować pozytywny wizerunek każdej firmy nie tylko w Internecie i może być wykorzystywana przez nieograniczony czas. Agencja nasza zajmuje się projektowaniem na zamówienie stron internetowych aż po zaawansowane serwisy portalowe z przestrzenią dostępną po zalogowaniu.

 

Tworzymy strony internetowe w oparciu o system zarządzania treścią CMS (samodzielna edycja strony z panelu administracyjnego), który daje możliwość dodawania treści, dodawania i usuwania plików graficznych i zdjęć, oraz dodatkowo załączonych plików PDF. 

 

Dodatkową zaletą są dynamiczne tytuły, opisy i słowa kluczowe (dzięki którym wykonana witryna jest lepiej widoczna w wyszukiwarkach internetowych) edytowalne z wysokości panelu administracyjnego. Możliwa jest rozbudowana i wdrożenie innych, wybranych przez klienta funkcji, które nie zostały zawarte w podstawowej wersji panelu. Tworzymy strony oparte o indywidualne rozwiązania graficzne. Każda strona tworzona jest od podstaw, a system zarządzania treścią dostosowywany jest do potrzeb Klienta. Każdy projekt i usługa wyceniane są indywidualnie, cena końcowa zależny od wielu czynników w tym od stopnia zaawansowania wykonywanych prac. Nasze strony internetowe i portale są po prostu dobre!

 

 

ALBUMY, KSIĄŻKI, MONOGRAFIE, RAPORTY ROCZNE

Wysoki poziom edytorski naszych albumów spotkał się z uznaniem wśród czytelników i wielu instytucji, co zaowocowało licznymi wyróżnieniami i nagrodami na międzynarodowych konkursach fotograficznych.

 

 

 

MATERIAŁY POS

stendy i roll-upy, flagi reklamowe, banery zewnętrzne, ścianki reklamowe, potykacze i wiele innych.

 

 

 

 

Wszystkie zdjęcia i treści zawarte na tej stronie są chronione prawami autorskimi. Kopiowanie jest niedozwolone.
All pictures on this site are copyrighted. Copying of any picture is not allowed.