Fotografia to współczesne medium towarzyszące nam we wszystkich aspektach życia. Jest sposobem wyrażania własnych emocji i poglądów przez autorów w obszarze działań artystycznych i dokumentacyjnych. Jako niezwykle twórcze i ekspresyjne medium fotografia została również zaproszona do pracy komercyjnej w dziedzinie przedstawiania w niezwykły sposób produktów, idei filozofii biznesu, jak również architektury i krajobrazu współczesnego świata zarówno tego produkcyjnego i wytwórczego, jak również służącemu codziennemu życiu i odpoczynkowi. Wszystkie wymienione powyżej aspekty fotografii są przedmiotem naszych działań twórczych i zainteresowań wykonywanych na zamówienie. 

Zajmujemy się fotografią reklamową i artystyczną. W doskonale wyposażonym studio fotograficznym (200 m2) podejmujemy się skomplikowanych kreacji fotograficznych, łączących obraz uzyskany za pomocą aparatu fotograficznego z obrazem powstałym w komputerze. Podejmujemy się zarówno wielogodzinnej pracy nad pojedynczym obrazem jak również setek i tysięcy zdjęć produktów. Tworzymy zdjęcia obrotowe, dzięki którym można zobaczyć produkt ze wszystkich stron przed dokonaniem zakupu.

Drukujemy zdjęcia z jakością fotograficzną, niezmiennością koloru do 70 lat wykorzystując do tego celu 12-kolorową drukarkę. Fotografujemy przemysł i architekturę (ponad 100 zakładów produkcyjnych na terenie Polski i Europy, kilkanaście hoteli, osiedla deweloperskie). Za fotografie przemysłu i architektury zdobyliśmy dziesiątki nagród na czterech kontynentach.

 

Wszystkie zdjęcia i treści zawarte na tej stronie są chronione prawami autorskimi. Kopiowanie jest niedozwolone.
All pictures on this site are copyrighted. Copying of any picture is not allowed.