Fotografia to współczesne medium towarzyszące nam we wszystkich aspektach życia. Jest sposobem wyrażania własnych emocji i poglądów przez autorów w obszarze działań artystycznych i dokumentacyjnych. Jako niezwykle twórcze i ekspresyjne medium fotografia została również zaproszona do pracy komercyjnej w dziedzinie przedstawiania w niezwykły sposób produktów, idei filozofii biznesu, jak również architektury i krajobrazu współczesnego świata zarówno tego produkcyjnego i wytwórczego, jak również służącemu codziennemu życiu i odpoczynkowi. Wszystkie wymienione powyżej aspekty fotografii są przedmiotem naszych działań twórczych i zainteresowań wykonywanych na zamówienie.

Zajmujemy się fotografią reklamową i artystyczną. W doskonale wyposażonym studio fotograficznym (200 m2) podejmujemy się skomplikowanych kreacji fotograficznych, łączących obraz uzyskany za pomocą aparatu fotograficznego z obrazem powstałym w komputerze. Podejmujemy się zarówno wielogodzinnej pracy nad pojedynczym obrazem jak również setek i tysięcy zdjęć produktów. Tworzymy zdjęcia obrotowe, dzięki którym można zobaczyć produkt ze wszystkich stron przed dokonaniem zakupu.

Drukujemy zdjęcia z jakością fotograficzną, niezmiennością koloru do 70 lat wykorzystując do tego celu 12-kolorową drukarkę. Fotografujemy przemysł i architekturę (ponad 100 zakładów produkcyjnych na terenie Polski i Europy, kilkanaście hoteli, osiedla deweloperskie). Za fotografie przemysłu i architektury zdobyliśmy dziesiątki nagród na czterech kontynentach.

Aby nie ograniczał nas kąt obiektywu wykonujemy zdjęcia panoramiczne cylindryczne i sferyczne oraz wirtualne wycieczki. Panoramy wykonujemy w wielkości od internetowych aż po wielkoformatowe np. 3 x 50 metrów. Fotografujemy z ziemi, wody i powietrza.

Posługujemy się zaawansowanymi technologiami fotograficznymi m.in.:
- składaniem głębi ostrości jeśli obiektyw nie wystarcza

- kompensowaniem kontrastów za pomocą HDR (High Dynamic Range)
   i DRI (Dynamic Range Increase)

- wykonujemy zapisy procesów technicznych i technologicznych oraz rejestrujemy zmiany przyrody
  wykorzystując fotografię poklatkową (Time Lapse)

- fotografią panoramiczną
   (sferyczna, cylindryczna, w podczerwieni (IR), stereoskopowa (3D)

- w fotografii krajobrazu i architektury wykorzystujemy profesjonalny dron (Inspire-2) z wymienną optyką.
   Z jego pomocą wykonujemy zdjęcia pojedyncze, panoramiczne, zdjęcia poklatkowe (Time Lapse)
   jak również zapis video

 

Aby przedstawić różne procesy, zdarzenia i ich zmienność wykonujemy Time Lapsy (fotografię pokladkową), gdzie można pokazać cykl produkcyjny a w plenerze dzień lub tydzień w kilka minut. Opanowaliśmy technologie panoram stereoskopowych 3D. Możemy je wydrukować jako anaglif (niebiesko-czerwony) lub jako obraz 3D z folią lentikularną. Wykonujemy fotografię stereoskopową (3D) w studio i w plenerze. Bazując na naszej wiedzy i umiejętnościach podejmujemy się działań będących nowatorskimi rozwiązaniami wykorzystując je w albumach fotograficznych oraz wystawach panoramicznych (panoramy stereoskopowe oraz panonaramy z drona).