Żyjemy w świecie globalnej nadprodukcji produktów materialnych i wirtualnych. Każdego dnia kazdy konsument podejmuje kilka albo kilkanaście decyzji o wyborze produktu lub usługi. Wybór skutkuje wydaniem własnych pieniędzy na dany produkt lub usługę i jednoczesnie wstrzymaniem ich wyboru od konkurencji.

Każdego dnia oglądamy tysiące zdjęć i dziesiątki filmów, zawierających przekaz o produkcie i usłudze na sprzedaż. Czasami zwracamy uwagę na zaskakujący pomysł, kreację lub perfekcję techniczną. Jesteśmy poprostu zauroczeni sposobem podania nam wizualnego przekazu przedmiotu użytku codziennego, produktu spożywczego lub usługi. Mogą to być również różnorodne przestrzenie przemysłu, architektury ukazane w sposób niedostepny dla przeciętnego człowieka.

 

 

 

Ktoś zechciał poświęcić czas, pieniadze i emocje aby fotografik, grafik czy agencja reklamowa stworzyli wizję jego produktu, usługi czy biznesu, aby za pomocą obrazów i słów przekonali innych do swojej wizji pracy i produkcji. Jako kreatywny zespół fotograficzno-graficzny z doświadczeniem sięgającym ostatnich kat XX wieku pomagamy tworzyć wizje produktów i usług, architektury i przemysłu, tak aby przekonać do nich innych, tak jak przekonał nas do naszych działań ich wytwórca czy usługodawca. Tworzymy wizje, obrazy i projekty na zamówienie, z pasji i miłosci do fotografii, grafiki, przestrzeni wirtualnej i tworzenia nowoczesnych form komunikacji pomiedzy wytwórcą, dostawcą, usługodawcą a odbiorcą.

Zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy i wyobraźni.

 

 

 

KATALOGI I FOLDERY

 

Każdy projekt katalogu, folderu lub innego materiału promocyjnego jest ważnym elementem wizerunku, dlatego naszym klientom proponujemy zróżnicowane rozwiązania. Na potrzeby katalogów i innych materiałów reklamowych wykonujemy sesje fotograficzne studyjne i plenerowe, tworzymy ilustracje graficzne, animacje w zależności od potrzeb.

Gwarantujemy pełen zakres działań:

KONCEPCJA
SESJA ZDJĘCIOWA
ATRAKCYJNA FORMA GRAFICZNA
OPRACOWANIE TEKSTÓW
PRZYGOTOWANIE DO DRUKU
DRUK

 

KALENDARZE

 

Elementem skutecznej całorocznej prezentacji firmy są kalendarze. Kładziemy nacisk na indywidualny projekt. W naszej ofercie znajdują się różnorodne formy kalendarzy:

ŚCINNE PLANSZOWE
PLAKATOWE
3-DZIELNE I 1-DZIELNE
NA BIURKO
KSIĄŻKOWE

 

ZDJĘCIA DO WYSTROJU

 

Posiadamy galerię sprzedaży zdjęć, w której znajdują się zdjęcia studyjne i plenerowe o różnorodnej tematyce, które udostępniamy w postaci autorskich wydruków na wysokiej jakości papierach fotografcznych, płótnach lub w postaci wydruków wielkoformatowych.

 

 


 

Wszystkie zdjęcia i treści zawarte na tej stronie są chronione prawami autorskimi. Kopiowanie jest niedozwolone.
All pictures on this site are copyrighted. Copying of any picture is not allowed.