Żyjemy w świecie globalnej nadprodukcji produktów materialnych i wirtualnych. Każdego dnia każdy konsument podejmuje kilka albo kilkanaście decyzji o wyborze produktu lub usługi. Wybór skutkuje wydaniem własnych pieniędzy na dany produkt lub usługę i jednocześnie wstrzymaniem ich wyboru od konkurencji.

Każdego dnia oglądamy tysiące zdjęć i dziesiątki filmów, zawierających przekaz o produkcie i usłudze na sprzedaż. Czasami zwracamy uwagę na zaskakujący pomysł, kreację lub perfekcję techniczną. Jesteśmy zauroczeni sposobem podania nam wizualnego przekazu przedmiotu użytku codziennego, produktu spożywczego lub usługi. Mogą to być również różnorodne przestrzenie przemysłu, architektury ukazane w sposób niedostępny dla przeciętnego człowieka.

 

 

 

Ktoś chciał poświęcić czas, pieniądze i emocje aby fotografik, grafik czy agencja reklamowa stworzyli wizję jego produktu, usługi czy biznesu, aby za pomocą obrazów i słów przekonali innych do swojej wizji pracy i produkcji.

Jako kreatywny zespół fotograficzno-graficzny z doświadczeniem sięgającym ostatnich lat XX wieku pomagamy tworzyć wizje produktów i usług, architektury i przemysłu, tak aby przekonać do nich innych, tak jak przekonał nas do naszych działań ich wytwórca czy usługodawca. Tworzymy wizje, obrazy i projekty na zamówienie, z pasji i miłości do fotografii, grafiki, przestrzeni wirtualnej i tworzenia nowoczesnych form komunikacji pomiędzy wytwórcą, dostawcą, usługodawcą a odbiorcą.

Zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy i wyobraźni.

 

 

 

PROJEKTOWANIE

 

Każdy projekt katalogu, folderu lub innego materiału promocyjnego jest ważnym elementem wizerunku, dlatego naszym klientom proponujemy zróżnicowane rozwiązania.  Projektujemy katalogi produktowe, raporty roczne, foldery reklamowe, broszury informacyjne, ulotki reklamowe, segregatory, teczki ofertowe, rollbanery, ... .

Na potrzeby katalogów i innych materiałów reklamowych wykonujemy: sesje fotograficzne studyjne i plenerowe, ilustracje graficzne, logotypy, ...

 

KALENDARZE

 

Elementem skutecznej całorocznej promocji firmy są niezmiennie kalendarze. Kładziemy duży nacisk na ich indywidualny projekt. W naszej ofercie znajdują się różnorodne kalendarze ścienne i biurkowe.Oferujemy różnorodne formy kalendarzy: ścienne (planszowe, plakatowe, 3-dzielne i 1-dzielne), biurkowe , osobiste (książkowe w różnych formatach i oprawach)

 

FOTOGRAFIA

 

Zajmujemy się fotografią reklamową studyjną i plenerową. Wykonujemy zdjęcia: studyjne (wykreowane aranżacje, fotografia reklamowa, packshoty), obrotowe 3D, plenerowe (architektura, wnętrza, krajobraz), przemysłowe, TimeLapsy (fotografia poklatkowa).  Pasją naszą jest fotografia panoramiczna, tworząc również unikalne stereoskopowe panoramy 3D. Posiadamy własny bank zdjęć do wystroju wnętrz..

 

 


 

Wszystkie zdjęcia i treści zawarte na tej stronie są chronione prawami autorskimi. Kopiowanie jest niedozwolone.
All pictures on this site are copyrighted. Copying of any picture is not allowed.