Kiedy powstały pierwsze alfabety, kiedy znaki i litery zaczęły być układane tak aby przekazać treść ale również aby ich odbiorca i czytelnik odbierał jako przyjemne doznanie, estetyczne obcowanie ze starannie przygotowanym znakiem odciśniętym na glinianej tablicy, naniesionym tuszem na papirusie czy hieroglifie napisanym na ścianie starożytnych budowli. Wszędzie widzimy kunszt artystów, który nas ciągle zachwyca i fascynuje. Jakże piękne są średniowieczne ręcznie pisane księgi uzupełnione  ornamentem czy orientalna kaligrafia. Zawsze słowo pisane starano się przedstawić pięknie i czytelnie, zgodnie z kanonem sztuki obowiązującym w danej epoce. 


Kim jesteśmy?
Jesteśmy współczesnymi twórcami, wobec czego opracowujemy teksty, wykonujemy projekty elementów graficznych, dbamy o doskonałe ułożenie ich na stronie, bez względu na to czy jest to strona powielana na papierze czy wyświetlana na monitorze. Łączymy słowo i obraz fotograficzny wzmacniając ich wspólny przekaz lub w miarę potrzeb i przeznaczenia pozwalamy fotografii zaistnieć samodzielnie. Wszystko to po to żeby zamówiony u nas projekt i przekaz spełniał wymagania zamawiającego a jednocześnie aby treść w nim zawarta była jak najlepiej odbierana przez odbiorcę gotowej książki, katalogu, folderu czy serwisu lub publikacji elektronicznej. Każdy projekt katalogu, folderu lub innego materiału promocyjnego jest ważnym elementem wizerunku. Naszym klientom proponujemy zróżnicowane rozwiązania dla potrzeb poligrafii, reklamy wielkoformatowej zewnętrznej i wewnętrzne, wydawnictw i publikacji elektronicznych, stron internetowych, wydawnictw promocyjnych i reklamowych. Elementem skutecznej całorocznej promocji firmy są również kalendarze. Kładziemy duży nacisk na ich indywidualny projekt. W naszej ofercie znajdują się różnorodne kalendarze ścienne, biurkowe i książkowe. Przygotowujemy projekty do druku, rekomendując najbardziej efektywne rozwiązania.

Jako kreatywny zespół z doświadczeniem pomagamy tworzyć wizje produktów i usług, architektury i przemysłu, tak aby przekonać do nich innych, tak jak przekonał nas do naszych działań ich wytwórca czy usługodawca. Tworzymy wizje, obrazy i projekty na zamówienie, z pasji i miłości do fotografii, grafiki, przestrzeni wirtualnej i tworzenia nowoczesnych form komunikacji pomiędzy wytwórcą, dostawcą, usługodawcą a odbiorcą. 

                                                                             Zapraszamy do skorzystania z naszej wiedzy i wyobraźni.

IDEA

Zarządzamy naszą wyobraźnią
dla potrzeb Klientów.

FOTOGRAFIA

Kreujemy, dokumentujemy, przetwarzamy.
Obraz fotograficzny jest Naszą pasją.

Więcej ...

PROJEKTOWANIE

Projektujemy wykorzystując wiele nowoczesnych i tradycyjnych narzędzi.

Więcej ...

PRODUKCJA

Drukujemy w renomowanych drukarniach, 
na nowoczesnych maszynach kontrolowanych przez fachowców z pasją.
E-katalogi wykonujemy w dowolnych rozdzielczościach i nakładach.  

WYDRUKI FOTOGRAFII

Drukujemy fotografie 
i grafikę reklamową  w postaci
wydruków artystycznych,
 reklamowych in & out door 
oraz do wystroju wnętrz.

TRANSPORT

Nasze prace wysyłamy 
we współpracy ze sprawdzonymi
firmami kurierskimi w Polsce i Europie
 lub drogą cyfrową udostępniając 
Klientom skrzynki FTP.


STRONY INTERNETOWE

Tworzymy strony internetowe
dla potrzeb Klientów,
zmieniając je wraz z upływem czasu.  

WYDAWNICTWA

Dbamy o jakość, formę i treść 
każdego wydawnictwa.

Więcej ...

KALENDARZE

Dostarczamy narzędzi do planowania 
i zarządzania czasem Klientów.